O nás

Jsme dynamicky rozvíjející se společnost zajišťující spediční a s tím související služby.

Naší prioritou je spokojenost zákazníků.

S našimi zkušenostmi a ve spolupráci se zahraničními partnery Vaši zásilku dopravíme kamkoliv na světě stejně jako odkudkoliv na světě k Vám do domu.

Naši zaměstnanci mají zkušenosti v oboru již od roku 1992.

Snažíme se, aby byl náš zákazník maximálně informován o pohybu zásilky.

Naše firma se snaží vyhovět a přizpůsobit přepravní služby veškerým požadavkům našich klientů a zajistit individuální přístup ke každému z nich. Zajišťujeme mezinárodní kamionovou dopravu pro přepravu zásilek z místa nakládky až na místo určení, a to vlastními vozy nebo prostřednictvím smluvních dopravců, včetně vystavení potřebných dokumentů.

Spedice

Zboží určené na export je svážené do našeho skladu a je rozděleno podle destinací. Následně je kompletováno do několika sběrných kamionů, a to v průběhu každého týdne. Zboží přivezené ze zahraničí je okamžitě roztříděno a doručeno tuzemským klientům v co možná nejkratší době.

Poradenství

Vždy jsme tu pro Vás. Můžete se kdykoli přijít poradit s našimi odborníky. Ochotně zodpovíme všechny dotazy a podáme cenné rady a připomínky. Obraťte se na nás s jakýmkoliv problémem, ať už se jedná o naplánování trasy nebo o vypracování potřebných dokumentů v cizím jazyce.

Těšíme se na Vaši objednávku a spolupráci.

 

 


AZ CARGO s.r.o.